
Sivibu wil investeren in de toekomst
Op SIVIBU kleedden de collega’s en een mooie groep leerlingen zich vandaag in donkere kleuren met een accentje rood.
We kozen voor donker omdat we de toekomst donker inzien als de overheid niet stevig investeert in onderwijs. Er zijn heel wat meer middelen en mankracht nodig.
De rode kleur wijst op de liefde en de passie waarmee we dagdagelijks school maken. Niets zo boeiend als met jonge mensen onderweg zijn!
We informeerden de ouders en de leerlingen over de noden die er zijn via mail en in gesprekken. Een aantal leerlingen van het zesde jaar maakte een infofilmpje met een groepje leerkrachten. Ook zij geven aan dat ze zich zorgen maken en willen dit aan de overheid kenbaar maken. Hieronder vind je de link naar het filmpje op onze facebookpagina :
https://www.facebook.com/479385722254978/videos/374790469918105/
Onze jonge mensen zijn de toekomst van morgen. Het is onze plicht hen hier kwaliteitsvol op voor te bereiden.